Mariglen

Mariglen смотреть последние обновления за сегодня на .

Mariglen Hazizaj & Paro - Kolazh Live Ne Dasem (Official Video)

5102702
10666
658
00:07:44
17.07.2022

Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #mariglenhazizaj #paro #kolazhjugu #kolazh #kenge #kengepopullore #këngëfolklorike #kengemoj #video #singer #song #youtube #viral #viralvideo #viralshorts #arkivashqip #popullore #dasma #dasmashqipetare #dasmashqiptare #dasmashqip #dasmat2021 #dasmat #dasmat2022

Mariglen Hazizaj - Vajzë fierake (Official Video)

2713718
6035
347
00:02:49
29.09.2022

Orkestroi - Genci Malaj Teksti - Haki Ruko Sponsor - Izmiri Shop " Vajzë fierake " ( 1 ) Të kujtohet fëmijëria Kur ne luanim tok Kur ti prekja ty gërshetat Qaje ti me lot (Refreni) E bukur je moj Vajzë fierake E bukur për herë Flokët e tua ngjyra ngjyra Por si një ylber ( 2 ) Ishim ne të dy të vegjël Ishim ne fëmijë Bab e nënë smë pranoj Nuse për shtëpi #MariglenHazizaj #VajzëFierake 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #maratona #kenge #moj #Mararatonakëngëmoj

Mariglen Hazizaj & Dea Hysenaj - Lum kush ka dashurinë (Kolazh)

4594556
15349
1007
00:08:56
17.03.2023

Teksti: Zaho Balili & Feti Brahimi #MariglenHazizaj #DeaHysenaj #LumKushKaDashurinë 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #live #dasmashqipetare

Mariglen Hazizaj - Me ndeze si vullkan (Official Video)

2686607
5612
292
00:05:27
19.09.2022

Teksti: Zaho Balili Orkestroi: Genci Malaj Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #mariglenhazizaj #maratonakëngëmoj #mendezesivullkan Teksti . Zaho Balili (1) Moj me ndeze si fullugan Jap e marrrë e sgjej derman Jap e marre e derman sgjeta Si fullugan i ndezur mbeta (2) Moj , me ndeze si kamine Mishi e kockat , me shkrine Jap e mar ilac nuk gjeta I ndezur kamine mbeta Refreni Moj , me ndeze si vullkan Vdekja vjen a ç'dreqin kam Ne vjen keshtu te cdo djale Pse nuk vjen te na marrë 2X (3) Moj , me ndeze shpuze zjarri Mu pervelua gufari Gufari mu pervelua Mot e mot e nuk u shua (4) Moj me ndeze , vape korriku Ftoh burimi , dotë sme fiku S'me fikin dhjetra burime Kaq e serte kjo shpuza ime

Mariglen Hazizaj - Shqiperia ime (Official Video)

199286
1624
118
00:03:28
15.02.2023

Orkestroi: Genci Malaj Me pjesmarrjen e Bujar Asqeriu "Artist i Popullit" Teksti: Mariglen Hazizaj & Armand Trebicka Klarinet: Marsel Elmas Figurante: Marinela - Xheison - Shpresa Koreografia: Bujar Gorenca Sponsor: Izmiri Shop #mariglenhazizaj #Shqipëriaime #❤️ #🇦🇱

Mariglen Hazizaj - Abaz Ali (Official Video)

1064223
2556
127
00:03:20
26.11.2022

Orkestroi: Loli Metushi Teksti: Iljaz Demaj Klarinet: Florjan Saçma Video: Klaudjo Prifti Sponsor: Izmiri Shop

Parodisti, Mariglen Hazizaj, Dea Hysenaj&Zërat e Labërisë - Familja nuses| 21 maj 2023 “Kosherja”

367249
3224
164
00:07:25
21.05.2023

Kosherja Show, rikthehet çdo të diel ora 20:35 në RTSH1 për të dhuruar humor për të gjithë familjen. Nën regjinë e Altin Bashës, Kosherja vjen me risi për sa i përket moderimit. Moderatores Sarah Berisha çdo javë do t’i bashkohet një personazh i ndryshëm për të bashkë prezantuar serinë e javës. Në këtë rrotacion interesant nuk do të mungojnë as të ftuarit special të cilët do t’i bashkohen trupës më gazmore të Kosheres. Ky program televiziv, do të trajtojë nëpërmjet satirës problematika të ndryshme sociale-kulturore. Trupa e talentuar e aktorëve, do të vij me personazhe, koncepte dhe dinamika të reja duke premtuar të qeshura, surpriza dhe një koncept të ri humori. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #kosherja#radiotelevizionishqiptar#rtsh

Ekskluzive/ Zbardhet dosja e 'luftës' në Nikël, Mariglen Haka u qëllua me 85 plumba

33509
78
6
00:03:43
25.09.2019

Plot 85 plumba kallashnikovi, nga tre armë të ndryshme të cilat kanë krijuar një situatë lufte në zonën e Niklës, janë qëlluar mbi banesën e objektivit të atentatit, Mariglen Haka dhe sërisht autorët e sulmit nuk kanë mundur të çojnë deri në fund porosinë e marë përsipër. Goditja me qëllim eleminimin fizik të Hakës ka qënë e mirëorganizuar dhe autorët e krimit kanë qënë të pozicionuar në dy drejtime, duke krijuar dy vatra zjari kundër objektivit të tyre Mariglen Haka. Deri në këto momente policia dhe prokuroria e Krujës, dyshon se vrasësit mund të jenë me pagesë, dhe se nuk përjashtohet mundësia me bashkëpunimin e personave që banojnë në zonë, të cilët e njohin mirë terrenin. Prokurorisë dhe policisë së Krujës tashmë i duhet një punë intensive për të zbuluar skenarin e këtij atentati dhe arrestimin e autorëve të këtij krimi që i mori jetën hallës së Mariglen Hakës, shtetases Shpresa Basha. Haka dhe Basha janë gjendur përballë tre grykave zjarri, ku autorët e këtij krimi të rëndë të ndodhur në derë të shtëpisë kanë lëshuar plot 85 plumba kallashnikovi.

Mariglen Hazizaj & Paro - Kolazh - (Maratona Sarandë)

1805842
2867
129
00:07:55
12.01.2023

Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #MaratonaKëngëMoj #MariglenHazizaj #paro #kenge #kengepopullore #këngëfolklorike #dasma #dasmashqipetare

Mariglen Hazizaj - Në AlPazar - Lum kush ka dashurinë (Official Video)

165142
1036
55
00:05:35
11.04.2023

#mariglenhazizaj #alpazar #live #vizionplustv #agronllakaj #kengepopullore

ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ NEXT TOP MODEL?! | 2J & MARIGLEN

2755841
106059
7106
00:37:35
20.10.2018

Ο σκοπός αυτού του βίντεο δεν είναι μόνο να κράξουμε και να γελάσετε, ελπίζουμε να μάθετε και τα ηθικά λάθη της Ελληνικής τηλεόρασης.. πάρτε σνακς and enjoy! ► Mariglen: • Instagram: 🤍 • Youtube: 🤍 ► LubenTV: 🤍 - ► 2J Merch!: 🤍 • Gaming κανάλι: 🤍 • Facebook: 🤍 • Instagram: 🤍 • Twitter: 🤍 • Soundcloud: 🤍 ► (Fan Mail): George Ioannou (2J) p.o box 30263 5342 Ayia Napa #2j #mariglen #gntm

Mariglen Hazizaj & Florjan Sacma - te kroi pertej ne zalle (Official 4K Video)

703938
1698
92
00:03:10
18.04.2023

100% Live Kenge Jugu 🤍GertiStudioDjMeo Na suportoni ne paypal 🤍 Klarinet : Florjan Sacma Back vokal : Xhesi Muharemaj Tastire : Renato Muharremaj Video : Gerti Studio Per Pronotime kontaktoni - cel 0694568650 🤍 ❌ Ndalohet rreptesisht ripublikimi i ketij materiali ❌ Te drejtat e ketij materiali i perkasin vetem Gerti Studio.. Ju falenderojme per vemendjen , Shijojeni dhe mos harroni ta shperndani me miqte tuaj ! Shperndarja juaj do te thote shume per ne ! Zoti ju bekofte ! :)

Trannos | ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ #38

694236
33111
829
00:34:33
18.12.2022

Subscribe εδώ: 🤍 🟣 🤍 🔵 🤍 ⚫️ 🤍 Trannos: 🤍

Mariglen Hazizaj, Dea Hysenaj & Zërat e Labërisë – Xinxerfile | 21 maj 2023 “Kosherja” në RTSH

44372
548
30
00:03:16
21.05.2023

Kosherja Show, rikthehet çdo të diel ora 20:35 në RTSH1 për të dhuruar humor për të gjithë familjen. Nën regjinë e Altin Bashës, Kosherja vjen me risi për sa i përket moderimit. Moderatores Sarah Berisha çdo javë do t’i bashkohet një personazh i ndryshëm për të bashkë prezantuar serinë e javës. Në këtë rrotacion interesant nuk do të mungojnë as të ftuarit special të cilët do t’i bashkohen trupës më gazmore të Kosheres. Ky program televiziv, do të trajtojë nëpërmjet satirës problematika të ndryshme sociale-kulturore. Trupa e talentuar e aktorëve, do të vij me personazhe, koncepte dhe dinamika të reja duke premtuar të qeshura, surpriza dhe një koncept të ri humori. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #kosherja#radiotelevizionishqiptar#rtsh

Mariglen Hazizaj - Vendlindja ime (Official Video)

178638
1428
85
00:04:04
24.02.2022

Subscribe Mariglen Hazizaj 👇 🤍 Orkestroi: Genci Malaj Klarinet: Renato Liçi Llahut: Adi Çelmeta Teksti: Mariglen Hazizaj & Armand Trebicka Video: Malespi-Pro Sponsor: Mariol Bashaj VENDLINDJA IME Në kodrat e çetës dola Fëmijërinë e kujtova Gjyshin dhe gjyshen takova U çmalla i përqafova Mora rrugët e kurbetit Pa e ditur ku po shkoj Në Allambres do të kthehem Të rroj e të mbretëroj Këtu më pret e shtrenjta nënë Këtu ku kam hedhur rrënjë O bir babai më thotë Jo nuk ka si vendi jot Allambresi im me nam Syri kurr sta bëri bam Djemtë e tu në shpirt të kan Se ti lind vetëm luan Moj vendlindja ime Shpirtin jap për ty Një është Allambresi Dhe nuk bëhen dy Moj vendlindja ime Shpirtin jap për ty Një është Allambresi Dhe nuk bëhen dy Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147

Parodisti, Mariglen Hazizaj, Dea Hysenaj&Zërat e Labërisë - Familja nuses| 21 maj 2023 “Kosherja”

60073
928
8
00:00:55
21.05.2023

Kosherja Show, rikthehet çdo të diel ora 20:35 në RTSH1 për të dhuruar humor për të gjithë familjen. Nën regjinë e Altin Bashës, Kosherja vjen me risi për sa i përket moderimit. Moderatores Sarah Berisha çdo javë do t’i bashkohet një personazh i ndryshëm për të bashkë prezantuar serinë e javës. Në këtë rrotacion interesant nuk do të mungojnë as të ftuarit special të cilët do t’i bashkohen trupës më gazmore të Kosheres. Ky program televiziv, do të trajtojë nëpërmjet satirës problematika të ndryshme sociale-kulturore. Trupa e talentuar e aktorëve, do të vij me personazhe, koncepte dhe dinamika të reja duke premtuar të qeshura, surpriza dhe një koncept të ri humori. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #kosherja#radiotelevizionishqiptar#rtsh#shorts

GNTM Parody Song - Loquita | ΜΙΑ ΚΩLΑRΑ ΚΟΙΤΑ | Mariglen feat. Crazypap

1237025
45989
1304
00:02:23
16.11.2019

Subscribe εδώ: 🤍 I N S T A G R A M: 🤍 F A C E B O O K: 🤍 T I K T O K: 🤍 Συμμετείχαν: Alexandros Kopsialis (Mariglen) IG: 🤍 FB: 🤍 YT: 🤍 Panagiotis Papakiriakou (Crazypap) IG: 🤍 FB: 🤍 YT: 🤍 Elena Kremlidou (Mariposa) IG: 🤍 FB: 🤍 Lyrics: Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα ναι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα ναι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα όχι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Μια κwλaρa κοίτα…κοίτα…κοίτα….κοίτα GNTM θα γίνω μανεκέν Κλίκες κάνω με τ’ άλλα τα girlfriend Αχ του Μπρατή να γίνω η κολλητή Ρούχα να μου ράβει να δείχνω καλλονή Εεεεεεεε μια κwλaρa κοίτα , μια κwλaρa κοίτα Εεεεεεεε με κούρεψαν σα γίδα, δεν έχω πια κοτσίδα Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα ναι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα όχι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Στο λαιμό μου έβαλα φίδια Ντουζ ημίγυμνη στην Αθήνα Πήδηξα από πολυκατοικία Δε τους άρεσε η φωτογραφία Βίκυ Καγιά μου μιλάει αυστηρά Τη φωτογραφία μου μακάρι να κρατά Με το Σκουλό με κοιτάει από κοντά Είναι οντισιόν ή θέλει αυτός γυαλιά Εεεεεεεε μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Εεεεεεεε με κούρεψαν σα γίδα, δεν έχω πια κοτσίδα Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα ναι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Μια κwλaρa κοίτα, μια κwλaρa κοίτα Από μένα όχι είπε του ΣΝΙΚ η Senorita Lyrics: Crazypap Sound: Leonidas Karadimas Filmed: KG Supported: kamm1tv #gntmgr #parody #loquita

THE ULTIMATE CHIPS CHALLENGE | *GONE WRONG* | feat MARIGLEN | Manuella

1489727
31886
1288
00:10:22
24.05.2018

Κάνε subscribe στο κανάλι μου: 🤍 Βρες με στα social media: I N S T A G R A M: 🤍manuellaem 🤍 F A C E B O O K: 🤍 M U S I C A L . L Y: manuellaem S N A P C H A T: manuellaemm Y O U T U B E: 🤍 Βίντεο που πρέπει να δεις 😍 •Φάρσα στους φίλους μου για να δω ποιος είναι αληθινός + fake: 🤍 •Έστειλα μήνυμα στα crush σας: 🤍 •Έτσι θα βρεις κοπέλα/αγόρι: 🤍 •Instagram challenge: 🤍 •Δοκιμάζω περίεργα viral life hacks: 🤍 THE ULTIMATE CHIPS CHALLENGE | *GONE WRONG* | feat MARIGLEN | Manuella Σε αυτό το βίντεο κάνουμε το the ultimate chips challenge (gone wrong) με τον Αλέξανδρο Κοψιάλη (Mariglen). Ποιος θα νικήσει στο the ultimate chips challenge? Ο Αλέξανδρος - Mariglen ή η Μανουέλλα? For business inquiries you can contact me at: manuella.emmanoulopoulou🤍yahoo.gr xoxo Manuella Disclaimer: This is not a sponsored video.

Te kroi pertej ne zalle

6302
95
0
00:03:10
06.06.2023

Provided to YouTube by DistroKid Te kroi pertej ne zalle · Mariglen Hazizaj Te kroi pertej ne zalle ℗ Mariglen Hazizaj Released on: 2023-06-05 Auto-generated by YouTube.

MARIGLEN HAZIZAJ ft KATINA BELERI - LULE JE , LULE TE THONË ( Official Video 4K )

3455584
7688
527
00:07:51
21.03.2021

Pêrpunoi & Orkestroi : Genci Malaj Violine : Marsel Muka Lahut : Artur Yzeiri Teksti : Neço Muka & Odisea Goro Zërat shoqeruaes : Grupi Polifonik karakteristik i Himarës Video : Maxproducional Lule je , Lule te thonë Thëlleza qe shkel mbi vesë ►♫ 𝐀𝐁𝐎𝐍𝐎𝐇𝐔𝐍𝐈 𝐊𝐄𝐓𝐔 𝐏𝐄𝐑 𝐊𝐄𝐍𝐆𝐄𝐓 𝐌𝐄 𝐓𝐄 𝐑𝐄𝐉𝐀 ♫ ◄ ➤🤍 #GenciMalaj #ThëllezaKurShkelMbiVesë #Subscribe

MARIGLEN CELA ALEGRO SHERBETI DURRSIT 2023

5890
71
1
00:02:36
25.05.2023

RESTURANT DARDHA BUJAR CICI

Meet & Greet, Γυρίσματα & Mariglen! (Lazy Vlog 39)

435171
26991
2124
00:27:38
30.10.2018

Σ'αυτό το Vlog βλέπουμε τι έγινε σε διάστημα 2 εβδομάδων! Από Κύπρο Ελλάδα, Ελλάδα Κύπρο, Κύπρο Ελλάδα, Ελλάδα Κύπρο, fml.. • Video με Mariglen: 🤍 ► 2J Merch!: 🤍 • Gaming κανάλι: 🤍 • Facebook: 🤍 • Instagram: 🤍 • Twitter: 🤍 • Soundcloud: 🤍 ► (Fan Mail): George Ioannou (2J) p.o box 30263 5342 Ayia Napa #2j #vlog #lazyvlog

Mariglen Hazizaj - Nuk të ndahem pa të marrë (Maratona Këngë Moj)

506006
1028
61
00:03:18
05.10.2022

#MariglenHazizaj #MaratonaKëngëMoj #NukTëNdahemPaTëMarrë (1) Moj e Mira por si ftua Ktheji syt njëher nga mua Po ti ndjek moj si fajkua E një nga një gjurmët e tua 2x Ref 2x Nuk të ndahem pa të marrë Bel keputur lar në arë Falma zemrën lule bor Se me bëre për doktor (2) Qesh moj qesh ti qesh me mua Veç ti shoh Buzët e tua Mbase ndonjë fjal më thua E ishalla thua të dua 2x Connect with Mariglen Hazizaj 👇 🤍 🤍 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147 #maratona #kenge #moj

Mariglen Hazizaj

4612
105
14
00:02:19
21.05.2023

Nje kenge Labe ku marsi eshte Bilbili Mallakastriot 🤍mariglen_hazizaj_official 👏👏🎶🎵🇦🇱🥰 dhe grupi tjeter 🤍deahysenaj_ 🤍ergeslimaj duke kenduar kengen e grupit polifonike Ergjeria :Xullufeja Pende Korbi 🇦🇱🇦🇱 📌Ndalohet rreptesisht ripublikimi i ketij materiali 📌 Te drejtat e ketij materiali i perkasin vetem personave qe jane ne video 🙋🏻‍♂️ 🇦🇱Nëse i keni qejf këngët dhe vallet popullore ju ftojmë të na ndiqni.🇦🇱 🇦🇱 tiktok.com/🤍traditavazhdon 🇦🇱Facebook.com/traditavazhdon 🇦🇱Instagram.fom/Tradita.Vazhdon 🇦🇱Subscribe our Youtube Channel🇦🇱

Mariglen Qato edhe te afera e 'Myslym Ketës', dyshime për falsifikim të kostove të rindërtimit

1000
9
1
00:01:26
07.05.2023

Mariglen Qato edhe te afera e 'Myslym Ketës', dyshime për falsifikim të kostove të rindërtimit Pas tenderave të përfituar nga Ujësjellësi, duket se kompania e të afërmëve të Mariglen Qatos, ka përfituar edhe tenderin për shembjen e pallateve te 'Myslym Keta'. Të dhënat e akt padisë së bërë nga avokatja Adriana Kalaja për shembjen e këtyre pallateve, tregojnë se kompania 5D kërkoi ndihmë për largimin e banorëve nga apartamenteve. Gjithashtu, dyshohet se për shembjen e pallateve janë falsifikuar dhe dokumentet për kostot e rindërtimit. Syri Televizion sjell nëpermjet reporterëve nga i gjithë vendi, ngjarjet dhe informacionet e fundit. Lidhjet direkte nga evente të rëndesishme politike ose jo, janë të përditshme. Lajmet përcillen për publikun çdo ditë edhe përmes reportazheve, kronikave dhe speciale për çështje sociale, ekonomike, politike dhe kulturore. Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmeSyri #5D #MariglenQato

Këngëtari i njohur me vajzën tundin studion: Ime bijë, e para që i dëgjon këngët| ABC News Albania

145513
834
42
00:14:25
10.03.2023

'ABC E MENGJESIT' eshte emisioni qe shoqeron fillimin e dites suaj qe prej qershorit te 2020. Ky emision transmetohet drejtperdrejt nga e hena ne te premte, nga ora 07.00 – 11.00. 'Abc e mengjesit' vjen ne ekranin tuaj ne drejtimin gazetarit te njohur Enkel Demi, moderatorit Alban Musa dhe gazetareve Bora Shahini, Romina Braho dhe Fabjola Demirneli. Aktualiteti i dites, intervista, debate, lajmet me te fundit, shtypi i dites, histori personale, reportazhe, informacione te dobishme, receta gatimi dhe shume argetim vijne çdo dite, nga e hena ne te premte, ne 'Abc e mengjesit', ne rreth 240 minuta transmetim te drejtperdrejt çdo dite. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Koncert Organizuar nga / Mariglen Xhelili Volos 2019

1504
6
0
00:07:08
25.03.2023

KËTO VIDEO MBROHEN NGA ANGJEL PRO ALBANIA© 🎬 ▶ Te gjitha videot qe kam ne kanalin tim jane materiale te filmuara dhe montuara nga une , per ç'do kerkese apo informacion mund te me kontaktoni: 📲 Tel + WhatsApp: 068 38 89 842 #dasmatshqiptare #klevisbezati ▶🤍 ▶🤍 ▶🤍 ⛔️KUJDES : Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë ANGJEL PRO dhe Studio Klevi Official , të cilët i mbrojnë këto video me copyright©️ dhe në rrugë ligjore. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndiqen penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi por edhe do te penalizohen me copyright ©️

Mariglen Hazizaj - Mbeta Ne Kurbet (Official Video)

284593
2081
74
00:04:39
25.02.2020

Connect with Mariglen Hazizaj: 🤍 🤍 Contact Mariglen Hazizaj: +355694421147

Mariglen Hazizaj Kodulja

39441
1170
7
00:00:16
30.09.2022

TASK FORCE/ Mariglen Qato, drejtori i Veliajt me tenderin (26.04.2023)

6540
52
00:50:00
26.04.2023

TASK FORCE/ Mariglen Qato, drejtori i Veliajt me tenderin Të ftuar: Meri Lika, Sokol Shameti, Armand Maho, Andi Mustafaj dhe Brisida Shehaj Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #TaskForce #SonilaMeco

Top Channel/ Me plumb në gojë/ Atentati në Nikël. Mariglen Haka dërgohet në spitalin e traumës

86926
214
30
00:01:46
08.06.2022

Me një pistolete glock u qëllua 17 herë në drejtim të një makinë në hyrje të niklës në të cilën në vendin e pasagjerit ishte ulur Marklen Haka, një emër I njohur për drejtësinë dhe I cilësuar si ndër më të rrezikshmit në zonë. Persona të pa identifikuar dyshohet se I kishin bërë pritë duke u fshehur pas disa pemëve dekorative. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Nikël#Atentati#TopChannelNews

Mariglen Tirona - Party Me Shisha

265413
2171
85
00:02:57
09.08.2019

Music & Arrangement: Isa Zade Artist : Mariglen Tirona Written by : Olsi Celmeta Production by : AMZ RECORD'S Guest : Isai Najes Video : THEDIRECTOREXH Mariglen Tirona performing his official single "Party Me Shisha " featuring . All rights are reserved © Amz Records.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
mariglen iren handen deepin linux review Synology Cache 竹藝 keramn.com MF DOOM sample pack 대어 yvonne lim docker compose laravel 적용 snowrunner ice road map cc템 rida jamshaed konilo kopela 赵范 敢達 C55 selfdefence 타자